jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۵۷۸۹ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۳

جام جم ورزشی: روبین فن پرسی مهاجم فصل های گذشته منچستریونایتد جایی در این باشگاه دیگر نخواهد داشت و به نظر می رسد پیوستن او به فنرباغچه تقریبا قطعی شده است.

فن پرسی در ترکیه هفته ای 782 میلیون تومان پول می گیرد

به گزارش جام جم ورزشی ، فن پرسی به هیچ عنوان فصل خوبی را با منچستریونایتد پشت سر نگذاشت و در حالی که در فصل های گذشته عنوان آقای گلی را به دست می آورد این فصل تنها 9 گل به ثمر رساند تا از فهرست لوئیس فن خال سرمربی هلندی یونایتد خارج شود. او در آستانه جدایی از باشگاه و پیوستن به فنرباغچه ترکیه قرار دارد. بر اساس گزارش دیلی میل وی در صورت رفتن به این تیم ترکیه ای گران ترین بازیکن فصل آتی لیگ ترکیه خواهد شد. فن پرسی 31 ساله در این تیم ترک هفته ای 240 هزار پوند برابر با 782 میلیون و 400 هزار تومان خواهد داشت. بدین ترتیب وی درآمدی بیشتر از این تیم ترکیه ای نسبت به باشگاه منچستریونایتد خواهد داشت.

او که هم اکنون تعطیلات خود را در چشایر انگلیس سپری می کند به احتمال فراوان طی دو روز آینده راهی ترکیه خواهد شد تا قرارداد خود را نهایی کند.

اخبار حاکی از آن است که توماس مولر مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان و بایرن مونیخ جانشین فن پرسی در یونایتد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر