jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۵۷۸۹ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۳

جام جم ورزشی: روبین فن پرسی مهاجم فصل های گذشته منچستریونایتد جایی در این باشگاه دیگر نخواهد داشت و به نظر می رسد پیوستن او به فنرباغچه تقریبا قطعی شده است.

فن پرسی در ترکیه هفته ای 782 میلیون تومان پول می گیرد

به گزارش جام جم ورزشی ، فن پرسی به هیچ عنوان فصل خوبی را با منچستریونایتد پشت سر نگذاشت و در حالی که در فصل های گذشته عنوان آقای گلی را به دست می آورد این فصل تنها 9 گل به ثمر رساند تا از فهرست لوئیس فن خال سرمربی هلندی یونایتد خارج شود. او در آستانه جدایی از باشگاه و پیوستن به فنرباغچه ترکیه قرار دارد. بر اساس گزارش دیلی میل وی در صورت رفتن به این تیم ترکیه ای گران ترین بازیکن فصل آتی لیگ ترکیه خواهد شد. فن پرسی 31 ساله در این تیم ترک هفته ای 240 هزار پوند برابر با 782 میلیون و 400 هزار تومان خواهد داشت. بدین ترتیب وی درآمدی بیشتر از این تیم ترکیه ای نسبت به باشگاه منچستریونایتد خواهد داشت.

او که هم اکنون تعطیلات خود را در چشایر انگلیس سپری می کند به احتمال فراوان طی دو روز آینده راهی ترکیه خواهد شد تا قرارداد خود را نهایی کند.

اخبار حاکی از آن است که توماس مولر مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان و بایرن مونیخ جانشین فن پرسی در یونایتد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر