jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۵۷۸۳ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۸

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

جانشین نوری، با چشمان خونی! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز را اینجا ببینید.

جانشین نوری، با چشمان خونی! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، اکثر تیترهای روزنامه های ورزشی امروز اختصاص به نقل و انتقالات تیم های مختلف به خصوص پرسپولیس و اختصاص دارد هر چند در این میان مسائلی حاشیه ای همچون سلام نکردن رحمتی و طالب لو در تمرینات استقلال و یا نحوه حضور محسن مسلمان در پرسپولیس نیز مورد توجه قرار گرفته است. بر اساس تیترهای روزنامه های ورزشی امروز حضور مسعود شجاعی در پرسپولیس منتفی شده است و پیروز قربانی مدافع اسبق استقلال نیز پس از خداحافظی از فوتبال قصد دارد مربی گری را دنبال کند.

تیترهای روزنامه های ورزشی امروز را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر