jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۵۷۸۱ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۰

جام جم ورزشی: استقلالی ها تمرینات آغاز فصل خود را در حالی در کردان پیگیری می کنند که پرویز مظلومی امیدوار است تیمی آماده را روانه لیگ پانزدهم کند.

سریع‌ترین بازیکن استقلال کیست؟ +[مجموعه عکس]

استقلالی ها در کردان کرج به دنبال پشت سر گذاشتن دوران بدنسازی است و شاگردان پرویز مظلومی خود را مهیای حضور در لیگ پانزدهم می کنند. استقلالی ها زیر نظر مربی بدنساز خود تمرینات هوازی و بدنسازی را پشت سر می گذارند و در این عکس آنها را در رقابتی شدید برای کسب عنوان سریعترین بازیکن استقلال می بینید.

میلاد فخرالدینی، حنیف عمران زاده، آرش برهانی و سجاد شهباززاده در رقابت با جوان ترهای تیم به دنبال کسب این عنوان هستند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر