jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۳۱ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۱

امسال بارش‌ها در نوار شمالی کشورمان خوب بوده است. همچنان گذر امواج کمابیش ناپایدار سبب بارش‌های موقتی در مناطقی از نوار شمالی خواهد شد.

بارش تابستانی در شمال

دیروز: در سواحل دریای خزر، ارتفاع‌های البرز و شمال غرب رشد ابر و رگبارهای موقتی رخ داد.

امروز: در سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر، ارتفاع‌های البرز، بخصوص ارتفاع‌های مرکزی البرز، شمال غرب و جنوب سیستان و بلوچستان، رشد ابر، رگبار، آذرخش و وزش باد رخ می‌دهد. این شرایط در شمال آذربایجان‌ها چشمگیرتر است.

فردا: فردا نیز الگوی جوی تا حد زیادی شبیه به پنجشنبه است. در شرق و مرکز وزش باد و گرد و خاک تداوم دارد.

آینده‌نگری: همان‌طور که قبلا هم گفته شده بود، طی روزهای آینده بارش در نوار شمالی میهن، بخصوص در سواحل دریای خزر، تداوم دارد.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر