jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۸۹۵   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۳

جام جم ورزشی: هواداران ناراحت و دلخور فوتبال برزیل دست از سر نیمار کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل برنمی دارند.

حراج اینترنتی کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل!

به گزارش جام جم ورزشی ، در دیدار برزیل و کلمبیا در رقابت های کوپا آمریکا نیمار در روزی که تیمش به سختی به پیروزی رسید با ضربه زدن به بازیکن حریف و درگیری با او از ادامه حضور در رقابت های کوپا آمریکا محروم شد تا انتقادات زیادی علیه او شکل بگیرد. نیمار هنگامی بیشتر خشم هواداران فوتبال برزیل را برانگیخت که پس از ترک شیلی، محل برگزاری رقابت های کوپا آمریکا، یک تعطیلات لوکس را در پیش گرفت.

به گزارش تاک اسپورت یک سایت برزیلی به طعنه و شوخی در پی این اتفاقات نیمار کاپیتان تیم ملی برزیل را به حراج گذاشته است و نیم دلار هم قیمت این کاپیتان محروم اعلام شده است. حراج اینترنتی ستاره های فوتبال در اینترنت که برای دست انداختن و تمسخر آنها صورت می گیرد از سال گذشته و پس از اتمام جام جهانی 2014 مد شد. یکی از بازیکنانی که در آن زمان در معرض حراج اینترنتی قرار گرفت داوید لوئیز مدافع تیم ملی فوتبال برزیل بود که در شکست هفت بر صفر برزیل مقابل آلمان عملکرد بسیار ضعیفی داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر