jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۱۶۹۰ ۰۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۳

تازه‌ترین آلبوم موسیقی شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ کشورمان تا دو هفته آینده مراحل پایانی تولید و ضبط خود را به سرانجام خواهد رساند، کاری که به نظر می‌رسد شکوهی در آن به موسیقی سنتی هم نزدیک شده است.

نزدیک شدن شهرام شکوهی به موسیقی سنتی

امیر حسین کاشانیان رهبر ارکستر کنسرت‌های شهرام شکوهی به مهر گفت: مراحل نهایی تولید و ضبط آلبوم جدید شهرام شکوهی تا دو هفته دیگر تمام می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، یک هفته بعد از تولید، اثر برای توزیع به شرکت «هنر اول» ارائه خواهد شد. البته تا آنجا که من می‌دانم برنامه‌ریزی‌های لازم برای انتشار اثر طی هفته‌های آینده انجام شده و در صورت صدور مجوزهای لازم طرفداران می‌توانند شاهد پخش سراسری تازه‌ترین آلبوم شهرام شکوهی باشند.

او درباره ویژگی‌های این آلبوم بیان کرد: به طور حتم سازندگان یک اثر موسیقایی وقتی آلبومی را منتشر می‌کنند، تمام تلاش خود را خواهند کرد که آلبوم تازه‌ای که وارد بازار موسیقی می‌کنند شکل و شمایل متفاوت‌تری نسبت به آلبوم قبلی داشته باشد. ما هم در این آلبوم تازه سعی کردیم فضای متفاوت‌تری را تجربه کنیم و در عین این‌که به مدرن شدن فضا فکر کردیم، به سنتی بودن برخی ملودی‌های که اغلب آنها از ساخته‌های خودم است توجه بیشتری کردیم.

این نوازنده ادامه داد: کارهایی که من در آنها به‌عنوان آهنگساز یا تنظیم‌کننده حضور داشتم بیشتر به سبک فلامنکو نزدیک است، اما در بعضی قطعات هم مخاطب آثاری را خواهد شنید که به سبک موسیقی سنتی نزدیک‌تر است.

رهبر ارکستر کنسرت‌های شهرام شکوهی درباره اجراهای زنده آلبوم جدید هم گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده کنسرت‌های تهران و شهرستان از اواخر مرداد آغاز می‌شود، ضمن این‌که برنامه‌هایی هم برای تور کنسرت‌های اروپا و آمریکا داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر