jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۱۶۹۰   ۰۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۳

تازه‌ترین آلبوم موسیقی شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ کشورمان تا دو هفته آینده مراحل پایانی تولید و ضبط خود را به سرانجام خواهد رساند، کاری که به نظر می‌رسد شکوهی در آن به موسیقی سنتی هم نزدیک شده است.

نزدیک شدن شهرام شکوهی به موسیقی سنتی

امیر حسین کاشانیان رهبر ارکستر کنسرت‌های شهرام شکوهی به مهر گفت: مراحل نهایی تولید و ضبط آلبوم جدید شهرام شکوهی تا دو هفته دیگر تمام می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، یک هفته بعد از تولید، اثر برای توزیع به شرکت «هنر اول» ارائه خواهد شد. البته تا آنجا که من می‌دانم برنامه‌ریزی‌های لازم برای انتشار اثر طی هفته‌های آینده انجام شده و در صورت صدور مجوزهای لازم طرفداران می‌توانند شاهد پخش سراسری تازه‌ترین آلبوم شهرام شکوهی باشند.

او درباره ویژگی‌های این آلبوم بیان کرد: به طور حتم سازندگان یک اثر موسیقایی وقتی آلبومی را منتشر می‌کنند، تمام تلاش خود را خواهند کرد که آلبوم تازه‌ای که وارد بازار موسیقی می‌کنند شکل و شمایل متفاوت‌تری نسبت به آلبوم قبلی داشته باشد. ما هم در این آلبوم تازه سعی کردیم فضای متفاوت‌تری را تجربه کنیم و در عین این‌که به مدرن شدن فضا فکر کردیم، به سنتی بودن برخی ملودی‌های که اغلب آنها از ساخته‌های خودم است توجه بیشتری کردیم.

این نوازنده ادامه داد: کارهایی که من در آنها به‌عنوان آهنگساز یا تنظیم‌کننده حضور داشتم بیشتر به سبک فلامنکو نزدیک است، اما در بعضی قطعات هم مخاطب آثاری را خواهد شنید که به سبک موسیقی سنتی نزدیک‌تر است.

رهبر ارکستر کنسرت‌های شهرام شکوهی درباره اجراهای زنده آلبوم جدید هم گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده کنسرت‌های تهران و شهرستان از اواخر مرداد آغاز می‌شود، ضمن این‌که برنامه‌هایی هم برای تور کنسرت‌های اروپا و آمریکا داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر