مرد جوان 3 عضو خانواده همسرش را در جنایت‌های جداگانه به قتل رساند

توطئه خانوادگی برای انتقام

کارمند بانک زمانی که سرپرستی دختر خردسال را به‌عهده می‌گرفت نمی‌دانست 25 سال بعد قربانی توطئه شوم او می‌شود.
کد خبر: ۸۱۰۲۲۹
توطئه شوم دختر‌ جوان برای پدرخوانده‌اش

به گزارش جام‌جم، پنجم اردیبهشت امسال مردی 59 ساله با مراجعه به پلیس آگاهی از گم شدن مرموز برادر 68 ساله‌اش به نام رضا خبر داد.

این مرد در شکایتش به ماموران گفت: چند سالی است در دانمارک زندگی می‌کنم و تلفنی با برادرم در ارتباط هستم. او بازنشسته بانک ملی است و همراه دخترخوانده‌اش به نام آتوسا زندگی می‌کند.

وی ادامه داد: از دو سال قبل ارتباطم با برادرم قطع شد. ابتدا به موضوع مشکوک شدم اما آتوسا مدعی شد حال پدر خوانده‌اش خوب است. از سوی دیگر هر ماه حقوق بازنشستگی رضا از حسابش برداشت می‌شد. از چندی قبل آتوسا هم به طرز مرموزی ناپدید شد. به همین دلیل به ایران آمدم تا پیگیر سرنوشت آنها باشم. ابتدا به خانه برادرم در شرق تهران رفتم که متوجه شدم برادرم خانه را دو سال قبل فروخته است. با هر زحمتی بود آدرس جدیدشان را به دست آوردم و آنجا رفتم، اما متوجه شدم آن خانه نیز اسفند سال 91 توسط آتوسا فروخته شده است. همسایه‌های برادرم مدعی شدند او را دو ماهی در این خانه دیده‌اند و پس از آن دیگر خبری از برادرم نبوده تا این‌که 6 ماه بعد خانه توسط دخترش فروخته شده است.

در ادامه ماموران به تحقیق از خریدار خانه پرداختند که او مدعی شد خانه به نام دختر جوان بود و من از طریق بنگاه آن را خریدم و پولش را پرداخت کردم. در آن زمان من هیچ مردی را در کنار دختر فروشنده ندیدم.

با اظهارات این مرد، ماموران که احتمال می‌دادند اتفاقی برای رضا افتاده باشد تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاه آتوسا آغاز کردند. در همین حال با بررسی نقل و انتقالات اموال مرد 68 ساله ماموران متوجه شدند یک ویلا نیز در چمستان استان مازندران به نام او بوده که پس از انتقال سند به نام آتوسا، خرداد سال 92 به فروش رفته است.

در ادامه تحقیقات برادر رضا به کارآگاهان گفت: برادرم، آتوسا را 25 سال قبل از پرورشگاه تحویل گرفت تا او را بزرگ کند. او در بچگی دختر خوبی بود اما چون ما از ایران مهاجرت کردیم دیگر خبری از اخلاق و رفتار او نداشتم. فقط می‌دانم برادرم برای نگهداری او زحمات زیادی کشید. فکر می‌کنم او بلایی سر رضا آورده تا اموالش را تصاحب کند. به همین دلیل از او شکایت دارم .

ماموران که احتمال می‌دادند دخترخوانده 31 ساله از سرنوشت رضا خبر داشته باشد تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او را آغاز کردند و سرانجام توانستند اواخر هفته گذشته او را همراه پسر مورد علاقه‌اش به نام محمد40 ساله حوالی چمستان شناسایی و دستگیر کنند.

با انتقال متهمان به تهران، آتوسا در بازجویی‌های اولیه به قتل پدرخوانده‌اش با همدستی محمد برای تصاحب اموال او اعتراف کرد. پس از اعتراف به این جنایت، با دستور سجاد منافی‌آذر بازپرس ویژه قتل، تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه جنایت و محل دفن جسد آغاز شد.

برچسب ها: توطئه شوم چمستان
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
eee
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۰۳ تير ۱۳۹۴
۰
۰
آتوسا یه دختر پاك و بی گناه بود كه شرایط زندگیش اون رو به اینجا رسوند
من حدود 10 سال میشه كه ندیدمش ولی خیلی خوب میدونم كه زندگی واسه اون فقط رفاه و پول نبوده.

همه ما خوب میدونیم كه بچه های پرورشگاهی همیشه احتیاج به توجه و حمایت بیشتری دارن. پدر و مادر آتوسا هیچ چیز از پول و امكانات دنیا واسش كم نذاشتن ولی .................
ای كاش قبل از اینكه از یه حادثه صحبت كنیم پیگیر ریشه این اتفاق باشیم.

نیازمندی ها