jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۹۸۹۰   ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۱

جام جم ورزشی: فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده شکایت هافبک مقدونیه ای این باشگاه به پرداخت 55 هزار دلار محکوم کرد.

پرسپولیس به پرداخت 55 هزار دلار محکوم شد

مدیر حقوقی پرسپولیس در امور فوتبال در این ارتباط گفت: در این مدت اقداماتی را برای ساماندهی پرونده‌های حقوقی پرسپولیس انجام داده‌ایم. از مشکلات موجود این بود که در بعضی پرونده‌ها با احکام ناگهانی روبرو می‌شدیم که مشخص می‌کرد فیفا همچنان امور را از طریق بعضی وکلای سابق باشگاه دنبال می‌کرد که این مساله با فیفا در میان گذاشته شد.

وی ادامه داد: یکی از پرونده‌ها مربوط به «ولاتکو» می‌شود. فیفا بنا بر ادعای مطرح شده از سوی این بازیکن، به باشگاه اعلام کرده است که باید ۵۵ هزار دلار پرداخت شود. ما هم متقابلا در نامه‌ای مستندات ارایه شده از سوی بازیکن که فیفا براساس آن اعلام نظر کرده است را تقاضا کرده‌ایم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وی خاطرنشان کرد: پس از دریافت مستندات، نسبت به طرح دفاعیه و ارسال آن اقدام خواهیم کرد تا حکم نهایی با توجه به مستندات دو طرف اعلام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها