jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۹۸۳۸   ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۸

ماموران زمانی که برای دستگیری سارق حرفه‌ای وارد مخفیگاه او شدند، تصور نمی‌کردند آنجا پاتوق یک شرور تحت‌ تعقیب است.

دستگیری شرور فراری در مخفیگاه سارق خودرو

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته سرقت خودروی پژو دریکی از محله‌های شهرستان قروه به پلیس این شهر گزارش شد. ماموران با تحقیق از مالباخته متوجه شدند خودرویش از طریق زور گیری به سرقت رفته است. همزمان با شروع تحقیقات، روز بعد ماموران هنگام گشتزنی در اطراف خیابان ابوذر شهرستان قروه متوجه خودرویی سرقتی شدند که مقابل خانه‌ای پارک شده بود. ماموران محل مورد نظر را کنترل و خودرورا به پارکینگ منتقل کردند. در تحقیق از اهالی محل مشخص شد، یکی از همسایه‌ها به نام سیروان با این خودرو در تردد بوده وپاتوق او محله شریعتی است. ماموران با زیر نظر گرفتن آخرین مخفیگاه این متهم، خانه‌ای را که وی به آنجا رفت و آمد داشت، شناسایی و با هماهنگی قضایی، او را همراه یک شرور حرفه‌ای تحت تعقیب پلیس، دستگیر کردند.

همدست متهم به نام یحیی ازمدتی پیش به اتهام ایجاد رعب و وحشت برای قدرت نمایی در میان مردم، زورگیری و سرقت تحت پوشش پلیس، تحت تعقیب بود.

سرهنگ رضا رمضانی، فرمانده انتظامی شهرستان قروه دراین باره به جام‌جم گفت: با دستگیری این دو متهم که هر دو از مجرمان سابقه‌دار و تحت تعقیب پلیس بودند، تحقیقات از آن دو برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها