jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۸۳۳   ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۳

جام جم ورزشی: کوپا آمریکا همانند جام جهانی برزیل برای نیمار بسیار تلخ تمام شد.

پایان تلخ کوپا آمریکا برای نیمار، پسر بد برزیل

به گزارش جام جم ورزشی ، دیدار برزیل با کلمبیا به یک طلسم بسیار بد برای نیمار تبدیل شده است. سال گذشته در جریان دیدار تیم های ملی فوتبال برزیل و کلمبیا در یک یک چهارم نهایی جام جهانی ، نیمار با خطای شدید زونیگا به شدت مصدوم شد و بقیه جام را از دست داد. او اکنون در کوپا آمریکا نیز پس از دیدار تیمش با کلمبیا که با شکست سلسائو همراه بود به دلیل ضربه‌ای که به بازیکن حریف زد اخراج شد. اکنون کمیته انضباطی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا نیمار را به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم ملی کشورش روبرو کرده است.

به گزارش دیلی میل ، ابتدا کمیته انضباطی رقابت‌ها، نیمار را دو بازی از همراهی تیم ملی فوتبال برزیل محروم کرد اما بعدا این محرومیت به یک جلسه کاهش یافت ولی این پایان ماجرا نبود و در یک تصمیم جالب در نهایت کمیته انضباطی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا تصمیم گرفت که این مهاجم سرشناس را 4 بازی از همراهی تیم ملی برزیل در این رقابت‌ها محروم کند تا عملا این رای برای پسربد فوتبال برزیل پایان این بازی‌ها باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها