jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۸۳۳ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۳

جام جم ورزشی: کوپا آمریکا همانند جام جهانی برزیل برای نیمار بسیار تلخ تمام شد.

پایان تلخ کوپا آمریکا برای نیمار، پسر بد برزیل

به گزارش جام جم ورزشی ، دیدار برزیل با کلمبیا به یک طلسم بسیار بد برای نیمار تبدیل شده است. سال گذشته در جریان دیدار تیم های ملی فوتبال برزیل و کلمبیا در یک یک چهارم نهایی جام جهانی ، نیمار با خطای شدید زونیگا به شدت مصدوم شد و بقیه جام را از دست داد. او اکنون در کوپا آمریکا نیز پس از دیدار تیمش با کلمبیا که با شکست سلسائو همراه بود به دلیل ضربه‌ای که به بازیکن حریف زد اخراج شد. اکنون کمیته انضباطی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا نیمار را به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم ملی کشورش روبرو کرده است.

به گزارش دیلی میل ، ابتدا کمیته انضباطی رقابت‌ها، نیمار را دو بازی از همراهی تیم ملی فوتبال برزیل محروم کرد اما بعدا این محرومیت به یک جلسه کاهش یافت ولی این پایان ماجرا نبود و در یک تصمیم جالب در نهایت کمیته انضباطی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا تصمیم گرفت که این مهاجم سرشناس را 4 بازی از همراهی تیم ملی برزیل در این رقابت‌ها محروم کند تا عملا این رای برای پسربد فوتبال برزیل پایان این بازی‌ها باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر