jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۰۲۴   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۹

جام جم ورزشی: ژاوی که به تازگی به تیم السد قطر پیوسته است

حمایت سوال برانگیز ژاوی از قطری ها !

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ساکرنت، ژاوی اسطوره بارسلونا که همین چند هفته پیش برای این باشگاه وداع کرد تا به السد قطر بپیوندد بر خلاف انتقادات و اعتراضات بی شمار به میزبانی قطر در جام جهانی 2022 اعتقاد دارد این کشور کوچک عربی کاملا واجد شرایط برای برگزاری رقابت های جام جهانی است. ژاوی 35 ساله که به تازگی به السد قطر پیوسته است یکی از سفرای جام جهانی قطر خواهد بود. در واقع به عبارت بهتر می توان گفت قطری ها با پرداخت مبالغ کلان وی را مجاب کرده اند تا از میزبانی قطر حمایت کند.

ژاوی در این رابطه می گوید: در جام جهانی قطر تیم ها مجبور نیستند برای برگزاری رقابت های خود به شهرهای مختلف آن هم با مسافت های طولانی مسافرت کنند و این یک مزیت بزرگ است.

او تصریح کرد: مطمئن هستم جام جهانی قطر موفقیت آمیز می‌شود و این کشور به خوبی خودش را برای میزبانی این رویداد آماده خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر