jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۵۰   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۲

جام جم ورزشی: فعالیت های بشردوستانه دیوید بکام توقف ناپذیر است.

مبارزه بکام با خشونت علیه کودکان +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید بکام اخیرا به عنوان سفیر یونیسف در کشور جامائیکا انتخاب شده است. کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال انگلستان با سفر به این کشور در برنامه حمایت از کودکان خشونت دیده شرکت کرد. این کودکان در جریان انواع خلافکاری ها، درگیری خانوادگی و ... مورد خشونت های جسمی و جنسی قرار گرفته اند. او اخیرا ملاقاتی با گروهی از کودکان قربانی خشونت داشته است.

بکام در اینباره در صفحه رسمی خود در فیسبوک نوشته است:«ملاقات شگفتی انگیزی در اینجا با کودکان قربانی خشونت اتفاق افتاد. خشونت علیه کودکان به هیچ وجه قابل پذیرش نیست. کودکان هرگز نباید در معرض خطر قرار داشته باشند..... خوشحالم که با یونیسف همکاری دارم و خوشحالم که لبخند را بر روی صورت این کودکان می بینیم....»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر