jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۸۲۸۴   ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۷

جام جم ورزشی: شنیدن صحبت‌های مربیان قبلی پرسپولیس نشان می‌دهد آنها چیزی حدود یک میلیارد تومان از این باشگاه طلبکارند.

یک میلیارد بدهی پرسپولیس به کادرفنی قبلی

حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس قراردادی 500 میلیون تومانی با این باشگاه داشت که 300 میلیونش را نگرفته است. درخشان به ازای این طلبش یک چک گرفته که آن هم برگشت خورده است. درخشان در روزهای گذشته بارها در خصوص فرق گذاشتن بین او و برانکو صحبت کرده و از تفاوت پرداخت‌ها از پاداش دربی گرفته تا مسائل دیگر صحبت کرده است.

امامی فر 100 میلیون
علیرضا امامی‌فر یکی از دستیاران او که قراردادی 140 میلیونی داشته، 100 میلیون تومان از باشگاهش طلبکار است. امامی‌فر می‌گوید: «با وضعیتی که باشگاه دارد و دارند بازیکن جمع می‌کنند فقط مشکل روی مشکل می‌آید و در واقع این نوع مدیریت کردن تنها باعث می‌شود بدهی روی بدهی بیاید.»
وی ادامه می‌دهد: «تمام مربیان خانواده دارند و در قبال خانواده‌شان مسوولند. زمانی که ما سر کار بودیم احساس مسوولیت می‌کردیم و کارمان را انجام دادیم اما پرداخت‌ها به ما حساب شده و منطقی نبود و تا این لحظه هم خبری از دریافت مطالباتمان نشده است.»

باقری 106 میلیون
نادر باقری مربی سابق دروازه‌بان‌های پرسپولیس می‌گوید: «ما از دی ماه پارسال پولی نگرفتیم. قرارداد من 140 میلیون تومان بوده که 106 میلیونش باقی مانده است. در واقع بعد از دستگیری آقای سیاسی، آقای طاهری هم یک قسط را پرداخت کردند اما بعد از آن دیگر رنگ پول را ندیدیم.»
باقری می‌گوید: «ما شکایت نکردیم و منتظریم تا با جلسات مشکلمان حل شود و بالاخره اتفاقی بیفتد. خوب می‌دانیم حتی اگر شکایت کنیم، حکم کمیته انضباطی اجرایی نمی‌شود و عملا دستمان به هیچ جا بند نیست.»

مومنی 106 میلیون
شرایط قرارداد و مطالبات مسعود مومنی بدنساز سابق پرسپولیس هم درست مثل نادر باقری است. مومنی هم قرارداد 140 میلیونی داشته که 106 میلیونش را طلبکار است و مثل دستیارانش از تغییرات ایجاد شده در کادر فنی بسیار گله‌مند و ناراحت به نظر می‌رسد.

عبدی 70 درصد
حسین عبدی دستیار اول درخشان هم رقم قابل توجهی از باشگاه پرسپولیس طلبکار است. عبدی می‌گوید: «من هم به لحاظ درصدی به اندازه بقیه همکارانم در کادر فنی پول گرفتم. از زمانی که سیاسی به زندان رفت همه چیز به هم ریخت و من هم مثل بقیه بین 27 تا 30 درصد پول گرفته‌ام.»
وی توضیح می‌دهد: «نمی‌توانم عدد بگویم چون همه چیز گنگ و مجهول است. من با باشگاه قرارداد سفید امضا کردم و قرار بود در جای دیگری کمک کنم و توافقاتی صورت گرفت تا باشگاه برای من جبران کند که تا این لحظه اتفاقی نیفتاده است. بعد از اینکه آقای سیاسی دستگیر شد همه چیز به هم ریخت و مسائل مربوط به قراردادم گم و گور شده است.»
جالب اینکه عبدی از دوره قبلی حضورش در کادر فنی پرسپولیس هم رقم قابل توجهی طلبکار است: «از آن دوره 125 میلیون تومان طلبکار بودم که کمیته انضباطی برای 75 میلیونش حکم داد و همه چیز برای اجرای حکم آماده است اما هنوز اقدامی نکرده‌ایم.»(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر