jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۷۴۱۶   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۸

جام جم ورزشی: لالیگا و لیگ برتر انگلیس لیگ هایی هستند که در میان سایر لیگ های فوتبال دنیا پول بیشتری در آن رد و بدل می شود.

پولدارترین فوتبالیست های دنیا در کدام لیگ بازی می کنند؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، اما لیگ برتر انگلیس باز هم در اینجا از لالیگا سبقت می گیرد. بر اساس ارزیابی ها بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس در مقایسه با بازیکنان شاغل در لیگ های سایر کشورهای دیگر بیشتر درآمد دارند. درآمد بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس از 20 هزار پوند درهفته آغاز می شود و به مرز 350 هزار پوند می رسد. یک ارزیابی دیگر نشان می دهد در بریتانیا فوتبالیست ها جز پردرآمدترین اقشار جامعه قرار دارند. هم اکنون برخی از ستاره های لیگ برتر انگلیس از جمله وین رونی، ادن هازارد و یا سرخیو آگوئرو بیشتر از ملکه بریتانیا و سایر اعضای خانواده سلطنتی درآمد دارند.

هم اکنون پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس وین رونی است که هفته ای 350 هزار پوند درآمد دارد. وی از این لحاظ در تاریخ لیگ برتر انگلیس رکورددار به شمار می آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها