jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۶۵۹۹   ۲۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۹

جام جم ورزشی: با حضور نیمار تیم ملی برزیل کامل شد.

نیمار تمرینات تیم ملی برزیل را به هم ریخت +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال برزیل دوشنبه بیست و پنجم خرداد از ساعت دو بامداد در ورزشگاه جرمن بکر شهر تموکو به مصاف تیم ملی فوتبال پرو می رود. کلمبیا و ونزوئلا دیگر همگروهان برزیل در مرحله مقدماتی کوپا آمریکا هستند. از روز گذشته نیمار که مهم ترین ستاره تیم ملی فوتبال برزیل به شمار می رود به ترکیب این تیم اضافه شد. حضور او در تمرینات برزیلی ها همه چیز را تحت تاثیر قرار دارد. این ستاره برزیلی با شوخی ها و خنده های خود جو حاکم بر اردوی برزیلی ها را کاملا تغییر داد.

نیمار که شنبه این هفته با بارسلونا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد به صورت شخصی با یک جت اختصاصی از بارسلونا به شیلی محل برگزاری رقابت های کوپا آمریکا سفر کرد. تصاویری از حضور پرنشاط او در تمرینات اخیر تیم ملی فوتبال برزیل را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها