jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۰۶۲۶۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۸

معاون وزیر امور خارجه ایران در پاسخ به اظهارات آنتونی بلینکن معاون وزیر خارجه امریکا تصریح کرد: توافق نهایی در صورتی که حاصل شود، دارای دوره زمانی مشخصی خواهد بود و هیچ یک از تمهیدات پیش بینی شده در آن دائم نخواهد بود.

تمهیدات پیش بینی شده درتوافق نهایی، دائمی نیست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ عباس عراقچی افزود: البته تعهداتی که ایران براساس معاهدات بین المللی همچون NPT پذیرفته است تا زمانی که الحاق ایران به این معاهدات ادامه دارد، تداوم خواهد داشت و تمسک طرف امریکایی به این قبیل تعهدات که برای مصارف داخلی یا راضی کردن متحدان صورت می‌گیرد، صرفاً یک مغالطه بی‌ارزش است.

آنتونی بلینکن معاون وزیر خارجه آمریکا در نشست جهانی کمیته یهودیان آمریکا در واشنگتن در سخنانی با بیان اینکه بسیاری از تحریمها بایستی به حالت تعلیق درآیند و نباید برای یک مدت طولانی رفع شوند، مدعی شده بود ، توافق جامع با ایران یک توافق ابدی خواهد بود و منقضی نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر