jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۵۹۳۵   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۲۸

زن جوان وقتی برای اولین بار از خانه شوهرش قهر کرد پایش به دادگاه خانواده باز شد.

زن قهر کرد شوهر درخواست طلاق داد!

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: 15 ماه است که ازدواج کرده ام، از روز اول به همسرم گفته بودم که هر زمان با هم دعوا کردیم و هرچقدر هم که دعوایمان بالا گرفت حق ندارد قهر کند و از خانه بیرون برود. به او گفته بودم هروقت اینکار را کرد باید بداند که برای همیشه می رود و من دیگر به دنبالش نخواهم رفت. همیشه این موضوع را به همسرم تاکید می کردم. همسرم هم در این مدت هربار با هم جر و بحث می کردیم از خانه قهر نمی کرد.

وی افزود: اما هفته گذشته سر یک موضوع ساده و بی اهمیت دعوایمان شد. فردای آن شب وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم که همسرم وسایلش را جمع کرده و از خانه قهر کرده است. خیلی تعجب کردم. با اینحال یک هفته صبر کردم و با خودم گفتم شاید سر عقل بیاید و سر خانه و زندگی اش برگردد. ولی او برنگشت و هیچ پیامی هم به من نداد. وقتی این رفتارش را دیدم متوجه شدم که این زندگی برای همیشه به پایان رسیده است.

مرد گفت: همسرم اگر می خواست با من زندگی کند سر موضوع کوچک دست روی نقطه ضعف من نمی گذاشت و از خانه قهر نمی کرد. برای همین وقتی بعد از یک هفته همسرم به خانه نیامد تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و برای همیشه از همسرم جدا شوم.

بعد از صحبت های این مرد، قاضی همسر وی را نیز به دادگاه احضار کرد.‎(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
كاش حرف های زن میگذاشتید بعد درخواست طلاق شوهر
۰
۰
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
زود طلاقشش بده این نه یك دیگه
۰
۰
ali
Germany
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
بابا ایول خوشم اومد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر