jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۰۴۶۶۶   ۱۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۷

عضو هیئت مدیره سازمان جهانی معلولان از بازبینی واگذاری پلاک ویژه خودرو معلولان خبر داد و گفت: معلولان می توانند با این پلاک در تمام نقاط شهر تهران تردد کنند.

واگذاری پلاک خودرو معلولان بازبینی می شود

علی همت محمودنژاد در رابطه با شایعه زوج و فرد شدن پلاک ویژه خودروی معلولان، افزود: این خبر از سوی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران رد شده بطوریکه آنها اعلام کردند همه معلولان با پلاک ویژه می توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بر اساس گزارشات جمع آوری شده برخی از افراد غیر معلول در محدوده شهر تهران از پلاک ویژه معلولان استفاده می کنند، به همین دلیل از نیروی انتظامی و سازمان بهزیستی درخواست می کنیم تا نسبت به صدور پلاک ویژه خودروی این افراد دقت کافی را به عمل آورند.

مدیرعامل انجمن حمایت از حقوق معلولان افزود: براساس اعلام سازمان بهزیستی، طرح واگذاری پلاک خودرو به معلولان بازبینی می شود.

وی همچنین در مورد معلولان کوتاه قد نیز گفت: افراد معلول کوتاه قد که در گذشته از خدمات سامان بهزیستی برخوردار بودند با تمهیدات سازمان بهزیستی بار دیگر می توانند تحت پوشش قرار گرفته و همانند سایر معلولان از خدمات حمایتی بهره مند شوند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر