jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۳۵۶۲   ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۱:۳۰

جام جم ورزشی: ستاره جدید تیم ملی والیبال ایران محمدجواد معنوی نژاد نام دارد.

ستاره جدید تیم ملی والیبال ایران +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در روزی که والیبالیست ها نخستین دیدار خود در لیگ جهانی را به آمریکا واگذار کردند یک جوان آینده دار را به میدان فرستاد که قرار است ستاره جدید تیم ملی والیبال باشد. او محمدجواد معنوی نژاد است، بازیکنی که کواچ او را تنها به خاطر مهارتش در دو پست دریافت کننده و پشت خط زن انتخاب کرده بود. او در اولین تجربه خوب هم کار کرد.شاید بازی در رقابتهای زیر ٢٣ سال اسیا هم به امادگی اش کمک کرد هر چه او خوب بود اما. فرهاد پیروت پور بازیکن ارومیه ای تیم خوب نبود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر