jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۳۴۶۷   ۱۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۱

هفته سی و هشتم و پایانی کالچو

پایان فصل یوونتوس با یک تساوی رقم خورد

جام جم ورزشی: سری آ ایتالیا در فصل 2015-2014 برای یوونتوس به پایان رسید.

پایان فصل یوونتوس با یک تساوی رقم خورد

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته سی و هشتم و پایانی سری‌‌آ فوتبال باشگاهی ایتالیا موسوم به کالچو دیشب از ساعت 20 و 30 دقیقه با یک دیدار آغاز شد.

در این دیدار که در ورزشگاه مارک آنتونیو شهر ورونا و در حضور بیش از 40 هزار نفر برگزار شد، تیم یوونتوس، با میزبان خود هلاس‌ورونا به تساوی رسید.

گل‌های ورونا را لوکا تونی در دقیقه 48 و طالب در دقیقه 3+90 به ثمر رساندند و برای یوونتوس هم پری‌یرا در دقیقه 42 و لوری‌ینته در دقیقه 57 گلزنی کردند.

این رقابت توام با چهار کارت زرد بود که بین دو تیم تقسیم شد.

با نتیجه حاصل شده، یوونتوسی‌ها با 87 امتیاز و تفاضل گل مثبت 48 همچون گذشته اما این بار با 17 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در رتبه اول قرار گرفتند و از سوی دیگر، ورونایی‌ها با 46 امتیاز و تفاضل گل منفی 16 فصل را با رتبه سیزدهم به پایان بردند.

گفتنی است که یوونتوس از پنج هفته پیش قهرمانی خود را قطعی کرده بود.

میلان هم شب گذشته با نتیجه سنگین سه بر یک آتالانتا را شکست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها