jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۲۳۲۶   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۰

جام جم ورزشی: لیونل مسی با سبقت از رقیب دیرینه خود یعنی کریستیانو رونالدو برترین بازیکن فصل اخیر فوتبال اسپانیا لقب گرفت.

لیونل مسی برترین بازیکن فوتبال اسپانیا شد

به گزارش جام جم ورزشی ، مسی مهاجم آرژانتینی بارسلونا در نظرسنجی سایت روزنامه آس بالاتر از کریستیانو رونالدو به عنوان برترین بازیکن سال فوتبال اسپانیا دست پیدا کرد.
لیونل مسی در این نظرسنجی با ۵۵/۸۷ آرا به عنوان برترین بازیکن سال اسپانیا معرفی شد. رونالدو با ۳۵/۳۷ درصد آرا در جایگاه دوم این نظرسنجی قرار گرفت.
مسی در این فصل از رقابتها کمک کرد تا بارسلونا قهرمان لالیگا شده و به دیدار پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

کریستیانو نیز در این فصل 48 گل زد و عنوان آقای گلی را به دست آورد. خامس رودریگس، مهاجم کلمبیایی رئال مادرید، با ۵/۸۹ درصد سوم شد. آنتونی گریزمان از اتلتکومادرید و نیمار از بارسلونا به ترتیب با ۱/۷ و ۱/۱۷ در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

لیونل مسی شانس که تا به حال چهار مرتبه توپ طلای فوتبال دنیا را برده شانس این را دارد تا امسال هم توپ طلا را به خانه ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها