jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۱۴۵۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۱

چهار پسر جوان که در جریان مرگ مرموز پسر 22 ساله‌ای در یک دامداری در شهریار دستگیر شده بودند، مدعی شدند پسر جوان با شلیک گلوله خودکشی کرده و جنایتی در کار نبوده است.

خودکشی با سلاح در مهمانی شبانه

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در این باره به جام‌جم گفت: بیست و هفتم اردیبهشت امسال خانواده‌ای با حضور در پلیس آگاهی غرب استان تهران از چهار جوان به علت قتل پسر 22 ساله خود شکایت کردند. با تحقیق از آنها معلوم شد پسرشان در حالی که از ناحیه سر با شلیک گلوله مصدوم شده بوده توسط دوستانش به بیمارستان فیروزگر تهران منتقل شده که ساعاتی بعد به دلیل شدت خونریزی فوت کرده بود.

سرهنگ منصور خدادادی افزود: با تشکیل پرونده قضایی و همزمان با شروع تحقیقات پلیس جنایی، مشخص شد گفته‌های این خانواده مبنی بر مرگ فرزندشان صحت دارد. بنابراین با هماهنگی قضایی جسد این جوان به پزشکی قانونی منتقل شد. چهار نفر از دوستان پسر کشته شده نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که آنها دو روز پیش دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات جداگانه‌ای که از چهار متهم جوان انجام شد، آنها اظهار کردند، شامگاه بیست و ششم اردیبهشت امسال به بهانه تفریح و خوشگذرانی به یک دامداری در حوالی شهریار رفتیم. آن شب همگی مشروبات الکلی خورده و حالت عالی نداشتیم. پسر جوان در حال بازی با سلاح بود و حتی چند بار فشنگ‌های سلاح را در آورده و دوباره جایشان انداخت و بعد در حالی که با سلاح بازی می‌کرد آن را به سمت شقیقه اش گرفته و شلیک کرده است.

با ثبت اظهارات این چهار جوان، آنها در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر