jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۹۴۴۸   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۰

اعضای باند چارلی که با تهدید از زنان و دختران زورگیری می‌کردند، در دام ماموران پلیس گرفتار شدند. سرکرده این باند با اتهام ربودن دختر جوانی نیز روبه‌رو است.

دستگیری اعضای باند چارلی به اتهام زورگیری از زنان

به گزارش جام‌جم، اوایل اردیبهشت ماه امسال زن جوانی با حضور در دادسرای ناحیه 34 تهران از دو سارق گردنبند قاپ شکایت کرد.

این زن در شکایتش به بازپرس شعبه هفتم گفت: ساعت 9و 30 دقیقه صبح دیروز مقابل خانه منتظر آژانس بودم که مردی قوی‌هیکل با موهای خرمایی‌رنگ نزدیکم شد و در یک لحظه گردنبندم را قاپید و با یک دستگاه موتورسیکلت فرار کرد. گردنبندم 3 میلیون تومان ارزش داشت.

در حالی که با دستور بازپرس تیمی از ماموران پایگاه پنجم مشغول رسیدگی به این پرونده بودند دختر 15 ساله‌ای با مراجعه به دادسرا از سارق مو خرمایی شکایت کرد.

دختر جوان در شکایتش گفت: در خیابان نازی‌آباد مشغول خرید بودم. یک موتورسیکلت مشکی‌رنگ نزدیکم شد و راکب آن که پسری جوان با موهای خرمایی‌رنگ بود دو گوشی تلفن همراهم را به زور سرقت کرد.

پس از این شکایت، با بررسی آلبوم مجرمان حرفه‌ای ماموران هویت سارق به نام «حسن» معروف به «چارلی» را شناسایی کردند.

سرانجام 26 اردیبهشت‌ماه متهم سوار بر یک خودروی پراید در نازی‌آباد شناسایی شد و ماموران در عملیات تعقیب و گریز و با شلیک گلوله، وی را همراه دو نفر از همدستانش دستگیر کردند.

روز گذشته با انتقال متهمان به دادسرا آنها در بازجویی‌ها با قبول اتهامات خود، جزئیات جدیدی از اقدامات مجرمانه‌شان را فاش کردند.

ابوالفضل 17 ساله در بازجویی‌ها مدعی شد: بعد از آزادی از کانون اصلاح و تربیت همراه «حسن» و «سهیل»، «باند چارلی» را راه‌اندازی و اقدام به زورگیری، کیف قاپی و گردنبند‌قاپی کردیم.

در ادامه مشخص شد حسن 24 ساله یکی از اراذل و اوباش محله خانی‌ آباد است و از چندی قبل به اتهام ربودن دختر جوانی تحت تعقیب پلیس بود.

دختر جوان در شکایت خود اعلام کرده بود، حسن با تهدید او را ربوده و در خانه‌ای زندانی کرده بود.

با اعتراف به ده‌ها فقره زورگیری و گردنبند قاپی، متهمان با دستور قاضی علی وسیله ایزد موسی بازداشت شده و در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند تا دیگر اقدامات مجرمانه آنها مشخص شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها