وزیر ورزش و جوانان دستور پیگیری اتفاقات رخ داده در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت تهران را صادر کرد.
کد خبر: ۷۹۸۴۲۲
دستور وزیر ورزش برای پیگیری اتفاقات تبریز

سید شروین اسبقیان - مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی - با اشاره به دستور وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری اتفاقات رخ داده در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران، گفت: وزیر ورزش و جوانان به صورت جدی پیگیر اتفاقات رخ داده در تبریز هستند و علاوه بر ایشان، دکتر نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر و همچنین آقای رضا حسنی‌خو مدیرکل حراست وزارت نیز حواشی رخ داده را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: در اواخر دیدار روز گذشته (جمعه) و در حالی که 7 تا 8 دقیقه به پایان دیدار مانده بود، خبر رسید که دیدار تیم‌های سپاهان و سایپا مساوی به اتمام رسیده و این خبر به نیمکت تراکتوری‌های منتقل شد و در نهایت تراکتوری‌های فکر کردند به مقام قهرمانی رسید‌ه‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز جلسه‌ای با حضور مشاور وزیر ورزش و جوانان در رابطه با اتفاقات رخ داده برگزار شد، گفت: در این جلسه اتفاقات رخ‌داده با حضور مشاور وزیر مورد بررسی قرار گرفت و ما تاکید داریم که این اتفاقات باید از طریق فدراسیون فوتبال مورد بررسی و موشکافی قرار گیرد البته استاندار نیز در این مورد دغدغه ویژه‌ای دارند و خواستار پیگیری جدی هستند.

اسبقیان افزود: بر اساس دستور وزیر، به صورت جدی پیگیر اتفاقات هستیم و مطالبات خود را در این زمینه از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری خواهیم کرد تا هواداران در جریان همه چیز قرار گیرند.

وی همچنین با رد قطع شدن ابزارهای ارتباطی در جریان دیدار تراکتورسازی و نفت، گفت: اینکه گفته می‌شود در جریان دیدار روز گذشته دو تیم، موبایل و اینترنت قطع شده بود، به هیچ عنوان درست نیست.(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها