jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۹۳۲۲   ۲۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۳:۵۷

حساس ترین دیدار هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس را چلسی برد و نوار موفقیت های منچستر یونایتد را پاره کرد.

برتری آبی های لندن مقابل شیاطین سرخ

به گزارش ایرنا، تیم منچستر یونایتد که درلیگ برتر انگلیس چهار پیروزی متوالی کسب کرده و در شش هفته گذشته شکست نخورده است شنبه شب درحالی مغلوب تیم چلسی شد که شایسته این شکست نبود.

شاگردان لوییس فن خال درحالی مغلوب تیم چلسی شدند که برای تثبیت عنوان سومی نیاز فراوان به پیروزی دراین دیدار داشتند اما اسیر اندیشه های دفاعی خوزه مورینیو شدند و باختند.

دراین دیدار که درورزشگاه استمفورد بریج شهرلندن برگزار شد بازیکنان تیم چلسی با نتیجه یک برصفر برابر منچستر یونایتد به پیروزی رسیدند و نوار پیروزی های شاگردان فن خال درلیگ برتر را پاره کردند.

برای تیم چلسی دراین دیدار ادن هازاد هافبک ملی پوش بلژیکی و نامزد برترین فوتبالیست جزیره دردقیقه 38 گلزنی کرد و تیمش را یک قدم دیگر به قهرمانی دراین رقابت ها نزدیک تر کرد.

تقابل خوزه مورینیو و لوییس فن خال شاگرد و استاد درتیم بزرگ بارسلونا برحساسیت این دیدار افزوده بود.

اندیشه های هجومی سرمربی سابق تیم ملی هلند در منچستر یونایتد 7 کرنر برای این تیم به همراه داشت که بازیکنان این تیم نتوانستند از این ضربات ایستگاهی که به نحوه مطلوب استفاده کنند و به گل برسند.

شاگردان فن خال در این دیدار 580 پاس کوتاه و 74 پاس بلند به یکدیگر دادند و در نقطه مقابل بازیکنان تیم چلسی تنها 229 پاس کوتاه و 51 پاس بلند داشتند.

این نهمین بازی است که تیم چلسی درخانه به منچستر یونایتد نباخته است و یک رکورد مناسب برای این تیم به شمارمی آید.

برای تیم چلسی دراین دیدار تیبو کورتوا، کیهیل، جان تری، ایوانوویچ، آزپیلیکوئتا، رامیرس، ماتیچ، هازارد، فابرگاس، ویلیان ودروگبا از ابتدا درترکیب قرار داشتند.

لوییس فن خال نیز از داوید دخیا، بدی مک نیر، کریس اسمایلینگ، لوک شاو، والنیسا، آندر هررا، آنخل دی ماریا، فلینی، خوان ماتا، اشلی یانگ و وین رونی استفاده کرد.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس:

1-چلسی/32 بازی/76 امتیاز

2-آرسنال/32 بازی/66 امتیاز

3-منچستریونایتد/33 بازی/65 امتیاز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها