Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۷۸۸۱۹۲ ۲۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۱

جام جم ورزشی: یکی از جنجالی ترین بازیکنان کنونی لیگ برتر انگلیس پس از یک فصل کاملا بد در آستانه بازگشت به سری آ ایتالیا قرار دارد.

بازگشت آقای جنجال به سری آ ایتالیا

به گزارش جام جم ورزشی ، ماریو بالوتلی پیش از آغاز فصل 2015-2014 از میلان به لیورپول پیوست اما در این تیم عملکرد بسیار ضعیفی از خود بر جای گذاشت این در حالی است که او قرار بود جانشین بازیکن بزرگی به نام لوئیس سوارز گلزن باشد که به بارسلونا پیوسته بود. اکنون بالوتلی که زندگی اش با حاشیه های مختلف گره خورده قصد دارد به سری آ ایتالیا برگردد و دو مشتری مهم ایتالیایی هم دارد. سمپدوریا و اینترمیلان مهم ترین مشتریان این مهاجم تیم ملی ایتالیا محسوب می شوند. البته احتمال حضور او در سمپدرویا بیشتر است. رییس باشگاه سمپدوریا گفت: "حاضرم با او قرارداد به امضا برسانم. اگر او به سمپدوریا آمد، به استانداردهای خود بر خواهد گشت. اینجا هیچ کس او را بخاطر خراب کردن موقعیت گل سرزنش نمی کند، او آرام و خوشحال خواهد بود."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر