jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۷۷۴۹   ۲۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۷

جام جم ورزشی: یک کارشناس حقوقی گفت: حکم محرومیت کرار اصلاً اجرا نخواهد شد و حکم صادرشده مبنی بر محرومیت یک ساله هافبک عراقی ضمانت اجرایی ندارد.

براتی: حکم کرار اصلاً اجرا نخواهد شد

احمدرضا براتی کارشناس حقوقی روی خط تلفنی برنامه 90 آمد و درباره حکم صادرشده جاسم کرار به صحبت پرداخت.

وی گفت: کمیته اخلاق نمی‌تواند با کرار برخورد کند و ورود به این مسئله در حیطه کمیته انضباطی است و صدور این حکم از اساس مشکل دارد.

براتی افزود: حکم محرومیت یک ساله کرار از خاتمه قرارداد با استقلال است. در حالی که ماده 44 می‌گوید که آرای صادره باید بلافاصله اجرا شود و بخصوص آرای مربوط به محرومیت باید بلافاصله و سریعاً اجرا شود حتی با وجود عدم ابلاغ به بازیکن. حال چگونه است که حکم محرومیت یک ساله کرار را الان اجرا نمی‌کنیم.

این کارشناس حقوقی خاطرنشان کرد: حکم صادرشده برای کرار اصلاً اجرا نخواهد شد و این حکم به هیچ عنوان ضمانت اجرایی ندارد و به نظرم یک اهرم فشار برای کرار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها