jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۷۸۷۰۱۲ ۲۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

شرکت نرم‌افزاری مایکروسافت، بتازگی اپلیکیشین جدیدی با نام آفیس لنز را روانه بازار کرده که می‌تواند یک اتفاق جالب در زمینه نرم‌افزارهای موبایلی باشد. اپلیکیشن آفیس لنز که برای دو پلتفرم اندروید و آی.‌او.‌اس عرضه شده، به ثبت و بازسازی اسناد، جزوه‌ها و نمودارهایی مربوط است که معمولا دوربین‌های موبایل از ثبت بدون خطا و با کیفیت‌ آنها عاجز هستند.

کاربر با استفاده از آفیس لنز می‌تواند تصویر مورد نظر را در زاویه‌های مختلف ثبت کرده سپس به کمک اپلیکیشن مخصوص آن، تصویر مورد نظر را در زاویه‌ای متعارف و البته کیفیتی بازسازی شده دریافت کند. همچنین آفیس لنز قادر است تصاویر مورد نظر شما را در قالب اسناد نرم‌افزار مایکروسافت آفیس درآورد تا کاربر بتواند به خواست خود روی آنها کار یا تغییر ایجاد کند.

ویژگی اصلی این نرم‌افزار نسبت به دیگر رقبایش در بازار، نداشتن محدودیت در زاویه لنز دوربین است. شما از هر جهت و با هر زاویه‌ای، تصویر و سند مورد نظر خود را دریافت می‌کنید. همچنین این محصول که فقط نسخه آزمایشی آن در اختیار کاربران قرار گرفته‌، به کاربر اجازه خروجی pdf از اسناد مختلف نیز می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر