jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۸۵۹۵۳ ۲۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شرکت حمل ونقل ریلی رجا اعلام کرد: بلیت برخی قطارهای مسافری رجا از هجدهم فروردین تا سی‌و یکم اردیبهشت در برخی روزها و مسیرها به صورت رفت و برگشت با تخفیف عرضه می‌شود.

به گزارش ایرنا، تخفیف بلیت قطارهای تندروی پردیس مشهد، میانه و زنجان، خلیج فارس ملایر ـ مشهد، فوق‌العاده 17 تهران ـ مشهد (معمولی خواب)، فوق العاده 3 تهران ـ مشهد (دانمارکی)، معمولی خواب کرج ـ مشهد، لوکس 6 تخته تهران به زاهدان و بندرعباس، پلور سبز شیراز ـ مشهد، کاشان ـ مشهد و تهران ـ شیراز، اتوبوسی معمولی و تهویه دار تهران ـ میانه 1 و 2 و قطارهای ویژه طوس، سبز و سیمرغ تهران ـ مشهد از 5 تا 15 درصد خواهد بود.

همچنین برای قطارهای تندروی پردیس مشهد، ملایر ـ مشهد، فوق‌العاده 17 تهران ـ مشهد (معمولی خواب)، فوق‌العاده 3 تهران ـ مشهد (دانمارکی) و معمولی خواب کرج ـ مشهد، امکان ارائه تخفیف بیشتری در برخی روزها وجود دارد.

این شرکت تصریح کرده است که هموطنان می‌توانند با تخفیف 10 تا 20 درصدی با قطارهای گرگان 1 و2 (معمولی خواب، 4 تخته و لوکس 6 تخته)، معمولی صندلی سمنان ـ مشهد و شاهرود ـ مشهد، میلاد و معمولی صندلی تهران ـ نیشابور، معمولی صندلی تهران ـ خواف، معمولی خواب سریع مراغه، البرز 4تخته ساری ـ مشهد، معمولی صندلی تهران ـ ساری، 6 تخته قم ـ مشهد، دو طبقه تهران ـ مشهد، تهران ـ یزد و تهران ـ زنجان و پلور سبز تهران ـ زاهدان سفر کنند و برای 8 قطار اول این فهرست نیز امکان ارائه تخفیف بیشتری در قالب پیشنهاد ویژه وجود دارد.

به مناسبت راه‌اندازی قطار جدید 4 تخته البرز در مسیر ساری ـ مشهد، بلیت قطار تا سی و یکم فروردین در تمام روزها در هر دو مسیر رفت و برگشت با تخفیف 30 درصدی به متقاضیان ارائه و برای سفر با قطار دو طبقه صبا تهران ـ مشهد (عادی مشهد) نیز در برخی از روزها در مسیر رفت و برگشت تخفیف 10 تا 25 درصد اعمال می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر