jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۸۴۸۹۴   ۱۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۲

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه همه ما می دانیم که سازمان تامین اجتماعی در گذشته چه شرایطی داشت، گفت: دولت جدید توانست در همین شرایط کشور و تحریم ها، توازن مثبتی ایجاد کند و در حال حاضر این سازمان بهتر از گذشته شده و زنده است.

دولت در شرایط تحریم ها، توازن مثبتی ایجاد کرد

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان تامین اجتماعی، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی، با بیان اینکه دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گزارش خوبی درباره عملکرد این سازمان ارائه داد، افزود: همه ما می دانیم که تامین اجتماعی در گذشته چه مسایل و مشکلاتی داشت.

وی اقدامات انجام شده در سازمان تامین اجتماعی را در دولت تدبیر و امید مورد تایید قرار داد و گفت: در نتیجه اقدامات و تلاش های انجام شده در سازمان تامین اجتماعی، تعهدات این سازمان در قبال مستمری بگیران و بازنشستگان به موقع و مناسب در حال انجام است.

در این دیدار دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گزارشی از شرایط کنونی سازمان تامین اجتماعی و اقدامات انجام شده این سازمان در دولت تدبیر و امید به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها