jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۳۹۸۳   ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۲

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: روز گذشته هر وقت اعتراض کردیم گفتند جو امنیتی است، اگر این است بازی برگزار نکنید.

قلعه‌نویی:قرارداد کی‌روش ترکمنچای است

امیر قلعه‌نویی در گفت‌و‌گو با رادیو جوان در خصوص شکست تیمش مقابل فولاد گفت: بازی سه گل داشت و ما سه اشتباه کوچک داشتیم. پس از اینکه به گل رسیدیم می توانستیم در نیمه دوم به گل های بیشتری برسیم که نتوانستیم از فرصت ها استفاده کنیم.

وی افزود:شریفات وقتی در شروع مجدد و با سر گل می زند جای تاسف دارد. در صحنه گل دوم هم گفته بودیم که جلوی دروازه را خالی نگذارید. اینها جای تاسف دارد. با این وجود به فولاد تبریک می گویم و آنها مربی خوبی را در اختیار دارند.

قلعه‌نویی با ناراحتی از اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر تاکید کرد:واقعا جای تاسف دارد. ما در تهران به فولاد باختیم و کوچکترین بی احترامی به این تیم نشد. 90 دقیقه لیزر انداختند و هر بار که اعتراض کردیم گفتند جو امنیتی است. حالا چون امنیتی است ما باید فحش ناموس بشنویم؟ اگر جو امنیتی است بازی را برگزار نکنید. من از آقای دهکردی که دوست خودم است سوال می کنم. آیا در تهران به فولاد فحاشی شد؟ من وقتی رفتم زمین را بازدید کنم شروع به فحاشی ناموسی کردند. این افرادی که آنجا بودند تعداد محدودی نبودند و نمی شود اسم تماشاگرنما را روی آنها گذاشت. از لحظه ای که وارد شدیم گفتند تهرانی فلان و ...

وی تاکید کرد: اگر درباره قلعه نویی و استقلال اتفاقی افتاده بود از ساعت 9 صبح جلسه می گذاشتند.حالا این بحث باید بماند برای آینده اینکه نمی شود چون قلعه نویی شدیم باید هر کاری می خواهند با من انجام دهند. پارسال به خاطر یک سری مسائل جزیی یک امتیاز از ما کم کردند. دیروز 90 دقیقه فحاشی شنیدیم.

سرمربی تیم استقلال در ادامه در خصوص مباحثی که این روزها درباره کی روش مطرح می شود گفت: یادم است روزی که تیم ملی به لبنان باخت من از کی روش حمایت کردم. مثلا تیم ملی انگلیس در جام جهانی 4 گل می خورد ولی برنامه مربی را می بینند و ادامه می دهند. چون در فوتبال ما برنامه وجود ندارد روی نتایج صحبت می شود. ما باید ببینیم کی روش چه برنامه ای داشته است. بعد باید ببینیم هزینه هایی که کی روش کرده چقدر بوده است. مگر برای من و دایی و استقلال و پرسپولیس شفاف سازی نشد؟ اما یک جاهایی نباید شفاف سازی کرد. فدراسیون باید بگوید چقدر برای کی روش، اردوها و برنامه ریزی ها هزینه کرده است. اگر دلیل رفتن کی روش الکی است که هیچ اگر جز این باشد نباید با آبروی مردم بازی شود.

قلعه نویی در خصوص اینکه بهروان گفته است اگر کی روش قراردادش را فسخ کند باید یک میلیون یورو غرامت بگیرد گفت: این هم از قراردادهای ترکمانچای است. باید قرارداد کی روش را به مردم نشان بدهند تا مشخص شود چه جزئیاتی داشته است. با آبروی مربی مثل کرانچار بازی کردند، الان هم در قطر حضور دارد و مربیگری می کند. 4 سال برای کی روش هزینه کردیم، او از مردم ایران شناخت خوبی هم پیدا کرده است. درباره این موضوع هم بعدا صحبت می کنم.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر