jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۳۶۹۶   ۱۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۰

رئیس پلیس راهور تهران اعلام کرد:

اعتبار آرم های طرح ترافیک ۹۳ تا پایان فروردین

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه هنوز برخی از شهروندان آرم های طرح ترافیک سال ۹۴ را دریافت نکرده اند، اعتبار آرم های طرح ترافیک سال ۹۳ تا پایان فروردین ماه امسال تمدید شد.

اعتبار آرم های طرح ترافیک ۹۳ تا پایان فروردین

سردار تیمور حسینی با بیان این که با توجه به اینکه هنوز فرایند توزیع آرم های طرح ترافیک سال ۹۴ ادامه دارد، گفت: آرم های طرح ترافیک سال ۹۳ تا پایان فروردین ماه جاری معتبر خواهند بود.

وی با بیان این که درطول ایام نوروز طرح ترافیک وهمچنین طرح زوج و فرد در تهران اجرا نشده است، یادآور شد: طرح های ترافیک و زوج و فرد از روز شنبه ۱۵فروردین ماه در محدوده های مشخص شده اجرا می شود. به طوری که خودروهایی که دارای آرم طرح ترافیک سال ۹۳ و یا ۹۴ هستند، می توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: امیدواریم آرم های طرح ترافیک سال ۹۴ تا پایان فروردین ماه به طور کامل توزیع شود و پس از آن تنها دارندگان آرم طرح ترافیک امسال مجاز به تردد در محدوده زوج و فرد و محدوده طرح اصلی خواهند بود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر