jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۲۴۱۱ ۰۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۶

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ توضیحاتی را درباره زمان تردد کامیون‌ها در سطح شهر در ایام تعطیلات نوروزی ارائه کرد.

محدودیت نوروزی تردد کامیون‌ها در معابر پایتخت

سردار تیمور حسینی درباره زمان تردد کامیون‌ها در معابر پایتخت در ایام نوروز گفت: در طول ایام تعطیلات نوروز همان محدودیتی که در دیگر روزهای سال برای تردد کامیون‌ها وجود داشت، ادامه خواهد داشت و بر این اساس اجازه تردد به کامیون‌ها در طول روز داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: تردد کامیون‌ها در داخل معابر پایتخت ممنوع است و آنها تنها از ساعت 10 شب تا شش صبح مجاز به تردد در معابر داخلی هستند و در صورتی که در زمانی خارج از ساعت مجاز وارد محدوده شوند برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

به گفته رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ طرح «ترافیک» و «زوج و فرد» در تمام ایام نوروز لغو شده و رانندگان به خاطر ورود به این محدود جریمه نخواهند شد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر