jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۲۰۸۲   ۲۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۴

رییس پلیس راه راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی از اعمال محدودیت های ترافیکی برای دور اول سفرها خبر داد.

محدودیت‌های ترافیکی در دور اول سفرهای نوروزی

سرهنگ محمدحسین حمیدی گفت: برابر تدابیر اتخاذ شده، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز پنجشنبه ۲۸ اسفندماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.

وی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۹ تا ۲۲ روز جمعه ۲۹ اسفندماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: محدودیت های تردد ویژه ای نیز برای تریلرها و کامیون ها نیز در ۳۰ محور کشور برای روانی ترافیک و ارتقای ایمنی مسافران نوروزی اعمال می شود.

سرهنگ حمیدی افزود: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی آماده اعلام آخرین وضعیت راهها و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است. همچنین شهروندان می توانند آخرین اخبار و محدودیت های ترافیکی را از طریق پایگاه اطلاع رسانی پلیس راهور به نشانی www.rahvar۱۲۰.ir مشاهده و پیگیری کنند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر