jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۱۴۰۱   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۵

رییس سازمان هواشناسی کشور گفت: تا یک هفته آینده در اغلب مناطق کشور شاهد بارش باران خواهیم بود که در مناطق کوهستانی به صورت برف است.

آسمان ایران بارانی است

داود پرهیزکار درباره پیش‌بینی وضعیت آب و هوا تا یک هفته آینده گفت: پیش‌بینی شده است تا 7 روز آینده بارش‌های مناسبی در سطح کشور رخ دهد.

وی با بیان اینکه در هفته آینده اغلب استانها بارش را تجربه می‌کنند، افزود: بیشترین بارش‌ها در استان های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان، لرستان، ایلام، آذربایجان غربی، شمال غربی کردستان، غرب کرمانشاه، غرب مازندران و شرق گیلان خواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: این مناطق بارش بالای 50 میلی‌متر و تا سقف 100 میلی‌متر را تا یک هفته آینده تجربه می‌کند.

پرهیزکار با تأکید بر اینکه در مناطق کوهستانی بارش به صورت باران و برف خواهد بود، اظهار داشت: تغییرات شدید هوایی تا یک هفته آینده وجود ندارد.

رییس سازمان هواشناسی کشور افزود: ممکن است بارش ها موجب برخی تاخیرهای پروازی در فرودگاه های کشور شود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها