jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۰۶۰۶   ۲۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۰

رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از اعزام ۲۳ هزار نفر از بازنشستگان تحت پوشش این سازمان به مشهد مقدس در سال ۹۴ خبر داد.

اعزام رایگان بازنشستگان به مشهد مقدس

علی اصغر بیات در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه این برنامه در قالب طرح کرامت رضوی و به صورت رایگان انجام می شود زمان اجرای آن را 20 فروردین سال 94 دانست و گفت: در این طرح اولویت با افرادی است که تاکنون به مشهد مقدس عزیمت نکرده اند و یا امکان سفر به این شهر مقدس را نداشته اند.

وی داشتن حداقل حقوق را از دیگر اولویت‌های انتخاب بازنشستگان برای اعزام آنان اعلام کرد و افزود: بر اساس دستورالعملی که به کانون‌های بازنشستگی ارسال شده است، 20 درصد از بازنشستگانی که به مشهد مقدس اعزام می شوند از خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان هستند.

بیات همچنین اعزام 5 هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی به عتبات عالیات را از دیگر برنامه های رفاهی پیش بینی شده برای این گروه از بیمه شدگان برشمرد و از بازنشستگان متقاضی خواست با مراجعه به کانون‌های بازنشستگی در سراسر کشور برای نام نویسی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: اعزام بازنشستگان تامین اجتماعی به عتبات عالیات قرار است در قالب وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی اجرا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

هفته محیط‌ زیست از امروز در کشورمان شروع می‌شود و به همین مناسبت قرار است رئیس سازمان حفاظت‌ محیط‌ زیست امروز در نشستی خبری میزبان خبرنگاران این حوزه باشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر