jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۷۷۹۰۳۶ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۶

رئیس سازمان صداوسیما افزایش ضریب نفوذ رسانه ملی را از مهم‎ترین ماموریت‎‌های سازمان صداوسیما در دوره جدید خواند.

مدیران مراکز صداوسیما به کشف استعدادها مکلف شدند

دکتر محمد سرافراز رئیس سازمان صداوسیما در نشست مدیران کل مراکز استان‌ها با برشمردن سیاست‌ها و ماموریت‌های جدید رسانه ملی گفت: از این پس صداوسیمای هر استان متناسب با رویکرد استانی خود طرح های رادیویی و تلویزیونی را تولید کند . وی با تشریح برخی آسیب‌های اجتماعی در کشور از مدیران کل مراکز صداوسیما خواست با تعامل با دیگر دستگاه های استان در صدد ساخت و ارائه برنامه هایی باشید که به حل این مشکلات به صورت بومی کمک کند .

او همچنین مدیران کل مراکز صدا و سیما در استان های مختلف کشور را مکلف کرد در پی کشف استعدادهای جوان در مناطق دور دست باشند و به ویژه در بخش خبرنگاران آزاد از این نیروهای پراستعداد و خلاق کمک بگیرند .

http://pririb.ir/sitepics/newspics/474168701amir%20zehtab%20(1).JPG

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان صداوسیما نیز در این نشست کیفیت محتوایی برنامه‌های تولیدی سازمان در سال آینده را اولویت‌ کاری همه مراکز خواند و گفت: سال آینده سیاستگذاری مراکز استان‎ها روی تولیدات خاص و بومی متمرکز است .

وی افزود: بنا داریم مراکزی را که توانمندی‌های لازم را برای رقابت با دیگر مراکز پیدا نکرده اند تقویت کنیم . موسوی مقدم همچنین گفت : در نوروز سال 94 شبکه‌های 2، 3 و 5 از تولیدات مراکز استان‌ها استفاده خواهند کرد . معاون امور استان‌ها و مجلس همچنین نقش شبکه‌های استانی را در بخش خبر بسیار مطلوب ارزیابی کرد . (روابط‌ عمومی رسانه ملی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر