jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۸۱۱۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۶

معاون اول قوه‌ قضائیه با بیان‌ اینکه ما مطالب زیادی داریم که بتوانیم در اختیار مخاطب قرار دهیم و مخاطب نیز تشنه این اطلاعات است، گفت: قوه‌ قضائیه در پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی جهاد کرد.

مطالبی داریم که مردم تشنه شنیدن آنها هستند

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم مرکز رسانه قوه قضاییه با تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: امیدواریم به برکت این ایام همه ما توفیق شناسایی، انجام و اجرای حق را داشته باشیم و در این عرصه موفق شویم.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: ما مطالب زیادی داریم که بتوانیم در اختیار مخاطب قرار دهیم و از نظر شرعی و حقوقی نیز این موضوع بلااشکال است و مخاطب نیز تشنه این اطلاعات است، حتی رسانه ها نیز تشنه این مطالب هستند.

وی تصریح کرد: مطالب زیادی در قوه قضاییه وجود دارد که در بیرون مخاطب دارد و این رسانه است که باید به دنبال افرادی در قوه قضاییه بدود تا بتواند از آنها مطلب بگیرد. ملاط در قوه قضاییه برای رشد و آگاهی مردم و هوشیاری آنها، عبرت آنها و مسائل مختلف بسیار است و این هنر ما و مرکز رسانه است که بتواند از آنها استفاده کند و مطالبی را در اختیار آنها قرار دهد که به نفع مردم، اسلام و نظام باشد و این شدنی است.

محسنی اژه‌ای یادآور شد: حقیقتاً اگر در رابطه با برخی پرونده ها از جمله پرونده فساد سه هزار میلیاردی کسی بخواهد دست به قلم شود می تواند مطالب زیادی بنویسد؛ چرا که قوه قضاییه در این زمینه جهاد کرد و اگر بخواهیم مجموعه اقدامات جانبی که در راستای این پرونده انجام شد را بنویسیم برای مخاطب ما بسیار خواندنی، شنیدنی و بسیار عبرت آموز است و بعد متوجه می شویم که قوه قضاییه چه کارنامه درخشانی در این خصوص داشته است و پرونده های گوناگون بسیاری وجود دارد که امیدواریم آقای ابراهیم زادگان بتواند این مسئولیت را به نحو احسن انجام دهد.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: زمانی عنوان می کردند که آیا قوه قضاییه به سخنگو نیاز دارد یا خیر و بنده عنوان کردم که این قوه سخنگو می‌خواهد ولی اطلاع رسانی فقط سخنگویی نیست بلکه باید به اشکال مختلف انجام شود و یک وجه کوچک آن ممکن است سخنگویی باشد و از آنجا که بنده اصرار داشته ام که سخنگو لازم داریم، علیرغم اینکه تناسبی با کار و سابقه بنده نداشت آن را پذیرفتم و از این باب این موضوع به گردن بنده افتاده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر