jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۷۹۹۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۸

جام جم ورزشی: علی دایی و عادل فردوسی پور روز گذشته در یک مراسم درختکاری حضور پیدا کردند.

درختکاری علی دایی و عادل فردوسی پور +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته علی دایی و عادل فردوسی‌پور به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور رفتند و به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری نهال کاشتند. البته ازدحام بیش از اندازه در این مراسم باعث شد تا علی دایی زودتر از موعد مقرر مراسم را ترک کند. البته عادل فردوسی پور همین که چشمش به سرمربی سابق پرسپولیس افتاد به طرف او رفت و دایی را در آغوش کشید. این دو دقایقی را هم با شوخی و خنده با یکدیگر گذراندند. در این میان دایی به شوخی به عادل گفت:«چیه این قدر اذیت می‌کنی فوتبالی‌ها رو؟» و عادل هم که رگ خواب دایی را خیلی خوب بلد است با حاضر جوابی به آقای گل جهان پاسخ داد:« نه بابا...چه اذیتی؟ من قلباً تو را دوست دارم و خودت هم این موضوع را می‌دانی!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر