jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۱۳۹   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۱:۰۱

جام جم ورزشی: مهدی پاشازاده در جمع 5 بازیکن محبوب استقلال برای حضور در نظرسنجی برنامه نود قرار نگرفت. او البته ناراحت نیست و این بحث را بی اهمیت می داند.

پاشازاده: برخی برای محبوبیت خیلی کارها کردند!

پاشازاده می گوید: « فکر نکنم این نظرسنجی درست باشد. الان یکسری بازیکنان بازی می کنند و خب مشخص است که جوانترها به آنها رای می دهند. از طرفی دیگر برخی دیگر خیلی خوب خرج کردند تا محبوب شوند. آنها خیلی کارها انجام دادند و من از تمام این کارها با خبرم. به نظر من می شد این نظر سنجی محبویبت را پست به پست انجام داد و با دهه به دهه. آنوقت شاید منطقی تر از آب در می آمد. »

پاشازاده می گوید:« نتیجه این نظرسنجی و عدم حضورم اصلا مهم نیست. هر بازیکنی در زمان خودش برای استقلال زحمت کشید و تمام انرژی اش را گذاشت. این نظر سنجی قابل احترام است اما نمی تواند منطقی باشد. »

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها