jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۰۳۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۵

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

کرکری فرزاد حسنی برای عادل +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز یازدهم اسفندماه را اینجا ببینید.

کرکری فرزاد حسنی برای عادل +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، امشب برای محبوب ترین های تاریخ استقلال سرنوشت ساز است. امشب در برنامه نود محبوب ترین بازیکنان 20 سال اخیر استقلال معرفی می شوند همانطور که هفته پیش محبوب ترین های 20 سال اخیر پرسپولیس شناخته شدند. برخی از روزنامه های ورزشی به سراغ این موضوع رفته اند همانند روزنامه گل که با تیتر "جنگ 7 و 10 در نود" به رقابت منصوریان و مجیدی در این نظرسنجی اشاره می کند. همچنین روزنامه استقلال تیتر زده که "محبوبترین استقلالی کیست؟". روزنامه شوت تعریف و تمجید محمدرضا گلزار از علی دایی را تیتر نخست خود کرده و روزنامه نود نیز فرزاد حسنی مجری تلویزیون را بر روی صفحه نخست خود آورده. حسنی می گوید که فردوسی پور شانس آورده که او ورزشی نیست!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر