jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۰۳۴   ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۵

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

کرکری فرزاد حسنی برای عادل +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز یازدهم اسفندماه را اینجا ببینید.

کرکری فرزاد حسنی برای عادل +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، امشب برای محبوب ترین های تاریخ استقلال سرنوشت ساز است. امشب در برنامه نود محبوب ترین بازیکنان 20 سال اخیر استقلال معرفی می شوند همانطور که هفته پیش محبوب ترین های 20 سال اخیر پرسپولیس شناخته شدند. برخی از روزنامه های ورزشی به سراغ این موضوع رفته اند همانند روزنامه گل که با تیتر "جنگ 7 و 10 در نود" به رقابت منصوریان و مجیدی در این نظرسنجی اشاره می کند. همچنین روزنامه استقلال تیتر زده که "محبوبترین استقلالی کیست؟". روزنامه شوت تعریف و تمجید محمدرضا گلزار از علی دایی را تیتر نخست خود کرده و روزنامه نود نیز فرزاد حسنی مجری تلویزیون را بر روی صفحه نخست خود آورده. حسنی می گوید که فردوسی پور شانس آورده که او ورزشی نیست!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها