jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۵۱۶۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۵

جام جم ورزشی: پیروزی های پر گل بایرن مونیخ در بوندسلیگای آلمان تمامی ندارد.

بایرن مونیخ کلن را به 4 میخ کشید +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، بایرنی ها مانند چند هفته اخیر، توانستند بار دیگر به یک پیروزی پرگل برسند و فاصله شان با تیم دوم جدول ‏را به 11 امتیاز افزایش دادند. ‏بایرن مونیخ در دیدار با کلن خیلی زود به گل رسید. باستین شواین اشتایگر، این مدافع پیش تاخته، گل اول را در دقیقه سوم زد. در دقیقه دهم فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن مونیخ از فاصله 16 متری گل دوم را به ثمر رساند.

در آخرین دقیقه نیمه اول و کمی پیش از سوت پایان، کلن صاحب یک ضربه کرنر شد. لمان توپ را از سمت راست به محوطه ‏جریمه بایرن فرستاد و آنتونی اوجاه موفق شد با شوتی محکم نویر را تسلیم کرده و اختلاف گل را با تیم حریف به حداقل برساند‎.‎

دقیقه 67 بازی یکبار دیگر بایرن مونیخ بود که به گل رسید. ریبری در محوطه جریمه کلن توپ را با یک ضربه چیپ به روبن ‏رساند. این درحالی بود که مدافعان کلن مشغول مراقبت از لواندوفسکی بودند. به این ترتیب این هافبک هلندی موفق شد هفدهمین گل ‏این فصل خود را هم به ثمر برساند‎.‎‏

دقیقه 77 باز هم فرانک ریبری و آرین روبن در شبی که درخشش قابل ملاحظه‌ای از خود نشان دادند، توپی را در محوطه جریمه کلن ‏برای لواندوفسکی ساخته و پرداخته کردند و او این بار توانست طلسم گل نزدن‌های خود را بشکند و چهارمین گل بایرن در این بازی ‏را به نام خود ثبت کند.

در ادامه تصاویری از این دیدار را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر