jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۵۱۶۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۵

جام جم ورزشی: پیروزی های پر گل بایرن مونیخ در بوندسلیگای آلمان تمامی ندارد.

بایرن مونیخ کلن را به 4 میخ کشید +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، بایرنی ها مانند چند هفته اخیر، توانستند بار دیگر به یک پیروزی پرگل برسند و فاصله شان با تیم دوم جدول ‏را به 11 امتیاز افزایش دادند. ‏بایرن مونیخ در دیدار با کلن خیلی زود به گل رسید. باستین شواین اشتایگر، این مدافع پیش تاخته، گل اول را در دقیقه سوم زد. در دقیقه دهم فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن مونیخ از فاصله 16 متری گل دوم را به ثمر رساند.

در آخرین دقیقه نیمه اول و کمی پیش از سوت پایان، کلن صاحب یک ضربه کرنر شد. لمان توپ را از سمت راست به محوطه ‏جریمه بایرن فرستاد و آنتونی اوجاه موفق شد با شوتی محکم نویر را تسلیم کرده و اختلاف گل را با تیم حریف به حداقل برساند‎.‎

دقیقه 67 بازی یکبار دیگر بایرن مونیخ بود که به گل رسید. ریبری در محوطه جریمه کلن توپ را با یک ضربه چیپ به روبن ‏رساند. این درحالی بود که مدافعان کلن مشغول مراقبت از لواندوفسکی بودند. به این ترتیب این هافبک هلندی موفق شد هفدهمین گل ‏این فصل خود را هم به ثمر برساند‎.‎‏

دقیقه 77 باز هم فرانک ریبری و آرین روبن در شبی که درخشش قابل ملاحظه‌ای از خود نشان دادند، توپی را در محوطه جریمه کلن ‏برای لواندوفسکی ساخته و پرداخته کردند و او این بار توانست طلسم گل نزدن‌های خود را بشکند و چهارمین گل بایرن در این بازی ‏را به نام خود ثبت کند.

در ادامه تصاویری از این دیدار را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها