jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۲۸۲۷   ۰۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۹

جام جم ورزشی: ستاره کره ای و مطرح فوتبال آسیا اعلام کرد در پایان این فصل برای همیشه با فوتبال خداحافظی می کند.

خداحافظی ستاره مطرح فوتبال آسیا

به گزارش جام جم ورزشی ، "چا دوری" نامی آشنا برای فوتبالدوستان ایرانی است. این ستاره 35 ساله تیم ملی فوتبال کره جنوب بارها در ترکیب تیمش مقابل تیم ملی فوتبال ایران بازی کرده است. این بازیکن که هم اکنون در اف سی سئول بازی می کند در گفت و گو با یک شبکه کره ای اعلام کرد در پایان این فصل برای همیشه کفش هایش را می آویزد. چا دوری اعلام کرده قصد دارد پس از خداحافظی از فوتبال به مربی گری بپردازد، چیزی که همیشه به آن علاقه داشته است.

وی در این باره اظهار داشت: قبل از شروع بازی‌های جام ملت‌ها در استرالیا، قراردادم را با تیم اف.ث.سئول به مدت یک سال تمدید کردم. بعد از اتمام این دوره کارم به عنوان بازیکن خاتمه می‌یابد. از آنجایی که فصل فوتبال در کشور ما تا ماه نوامبر به طول خواهد انجامید، تصمیم دارم در آخرین ماه سال ٢٠١٥ بازنشسته شده و کفش‌هایم را آویزان کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها