jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۷۷۱۳۰۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

مهم نیست کجا باشم، زیر آسمان ابری، زیر رگبارهای تند، خیس خیس روی شاخه‌ای خشک؛ مهم بودن توست، دست‌های برافراشته‌ات بر سرم، تن گرمت وعشقی که از وجودت می‌تراود. زوج یعنی همین، یعنی دو روح در یک بدن، دو موجود به وحدت رسیده، یکی شده، از خود بی‌خود شده است.

زیر چترت آرامم، تو که باشی نبودن دیگران مهم نیست، تو که حرف بزنی سکوت کسی مهم نیست، نگاه تو که باشد بی‌اعتنایی دیگران مهم نیست. زوج یعنی همین، یعنی دو قلب تپنده، دو نگاه مشتاق، دو موجود همیشه حامی، سینه سپر کرده مقابل سختی‌ها و یک پشت گرم که لذت می‌بری از وجودش. عاشقانه زیستن مثل این دو پرنده و کنار هم ماندن مثل این دو،هنراست. میان این دو چیزی نیست بجز عشق، بجز سخاوتمندانه بخشیدن و ایثار کردن؛ زوج یعنی همین.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر