jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۱۰۸۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۰

دو پسر جوان که با حمله به دختران دانشجو و زنان جوان، تلفن همراه آنها را سرقت می‌کردند، پس از آخرین سرقت خود در دام پلیس گرفتار شدند.

حمله سحرگاهی دزدان خشن به دختران دانشجو

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته چند زن و دختر جوان که اغلب دانشجو بودند، با حضور در کلانتری 33 شهرستان اهواز و طرح شکایت‌هایی اعلام کردند مورد حمله دو جوان که راکبان یک دستگاه موتورسیکلت بودند، قرار گرفته‌اند و سارقان با چاقو تهدیدشان کرده و با سرقت تلفن همراهشان متواری شده‌اند.

با دریافت این اطلاعات و چهره‌نگاری از متهمان فراری، آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و محل‌های تردد متهمان فراری به طور نامحسوس از سوی پلیس زیر نظر گرفته شد تا این‌که شنبه بیست و پنجم بهمن امسال سارقان با حمله به زنی، او را مجروح کردند.

در ادامه، ماموران برای یافتن دو سارق فراری به جستجو در اطراف محل حادثه پرداخته و موتورسواران را شناسایی کردند.

ماموران با اخطار به متهمان، از آنها خواستند تا تسلیم شوند که دزدان فراری توجهی به اخطار پلیس نکرده و به فرارشان ادامه دادند تا این‌که ماموران در جریان این تعقیب و گریز با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح به متهمان شلیک و آنها را زمینگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در این‌باره به جام‌جم گفت: در تحقیقات اولیه از متهمان معلوم شد آنها بین ساعات 6 تا 7 صبح سراغ زنانی که در حال رفتن به محل کار یا دانشگاه بودند، رفته و با تهدید چاقو از آنها اخاذی می‌کردند. متهمان در صورت مقاومت مالباختگان، آنها را زخمی می‌کردند.

سرهنگ عزیزالله سپهوند افزود: با اعتراف اولیه متهمان به سرقت‌های سریالی گوشی تلفن همراه از زنان و دختران جوان که اغلب دانشجو بودند، قرار قانونی برای سارقان صادر شده است.

افرادی که در دام سارقان خشن گرفتار شده اند می توانند با مراجعه به پلیس نسبت به شناسایی متهمان و طرح شکایت اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر