jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۰۱۹۶   ۲۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۷

جام جم ورزشی: فرهاد مجیدی به عضویت کمیته فنی فدراسیون فوتبال درآمده است.

فرهاد مجیدی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال

فرهاد مجیدی که پیش از این صحبت‌ از حضورش در کادر فنی تیم ملی به عنوان دستیار کی‌روش بود، در ماموریتی جدید قرار است به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال شده تا از این پس به همراه سایر اعضای این کمیته عملکرد سرمربی تیم ملی را مورد بررسی قرار دهد.

مرتضی محصص سرپرست کمیته فنی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر گفت: ما علاقه داریم از بزرگان فوتبال در کمیته فنی استفاده کنیم که بر همین اساس ابتدا جلال طالبی به این کمیته اضافه شده و قرار است حسن حبیبی هم به جمع ما اضافه شود.

وی ادامه داد:‌ البته پس از صحبت‌هایی که با فرهاد مجیدی داشتم قرار است او نیز به جمع ما اضافه شود و مجیدی در جلسه بعدی کمیته فنی فدراسیون فوتبال که هفته آینده برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

محصص گفت:‌ مجیدی بازیکن بزرگی بوده و در حال حاضر دوره‌های مربیگری را سپری می‌کند و ما دوست داریم از این دست از بازیکنان سابق مثل مجیدی و مهدوی‌کیا که در حال حاضر به صورت رسمی در هیچ تیمی مربیگری نمی‌کنند استفاده کنیم.

وی یادآور شد:‌ بر همین اساس با مجیدی صحبت کردیم تا به جمع ما ملحق شود و او نیز به ما جواب مثبت داد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها