jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۶۹۷۸۲   ۲۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۲

در این تصادف یک نفر کشته و 3 نفر دیگر مجروح شدند

برخورد زنجیره‌ای خودروها در گرد و غبار

برخورد زنجیره‌ای خودروها در کیلومتر 8 محور دیلم ـ بهبهان یک کشته و 3 مجروح در پی داشت.

برخورد زنجیره‌ای خودروها در گرد و غبار

به گزارش جام‌جم، ظهر روز سه‌شنبه تصادف زنجیره‌ای چند خودرو در جاده بندر دیلم به بهبهان به پلیس و اورژانس اطلاع داده شد. در ادامه ماموران پلیس راه همراه امدادگران اورژانس خود را به محل حادثه رساندند.

در بررسی‌ها مشخص شد، سه خودروی پژو، دو خودروی سمند و یک دستگاه کامیون به صورت زنجیره‌ای بشدت به هم برخورد کرده‌اند.

تعدادی از سرنشینان خودروها گرفتار شده بودند که امدادگران آنها را از خودرو خارج کرده و تحویل اورژانس دادند.در این حادثه یکی از سرنشینان خودروهای سواری قبل از رسیدن نیروهای امداد جان باخته بود، از سوی دیگر سه مصدوم حادثه نیز با آمبولانس‌های اورژانس شهری دیلم و هلال‌احمر به بیمارستان بقیه‌الله دیلم اعزام شدند.

مجروحان این حادثه مدعی هستند گرد و غبار و کاهش دید باعث شده این پنج خودروی سواری قادر به تشخیص فاصله با خودروی جلو نباشند و به صورت زنجیره‌ای به هم برخورد و با کامیون تصادف کنند.حال عمومی مجروحان حادثه مناسب است

کاهش دید و افزایش غلظت گرد و غبار در این جاده باعث تصادف خودروها شده و به نظر می‌رسد در این مواقع پلیس برای جلوگیری از تصادف خودروها، جاده را مسدود اعلام کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر