گمبالا دیزاین یکی از برترین کمپانی های تیونینگ صنعت خودرو مستقر در شهر لیونبرگ آلمان به شمار می‌رود که بیشترین سوژه‌های کاری خود را از میان محصولات شرکت خودروسازی شهر همجوار خود یعنی پورشه انتخاب می‌کند و این اواخر هم کمپانی گمبالا دیزاین برای چندمین بار به سراغ محصولات تولیدی پورشه رفته و از میان آن‌ها پورشه پانامرا را برگزیده است.
کد خبر: ۷۶۸۸۸۲
اسب خوش خط و خال «گمبالا» رونمایی شد + عکس

در حال حاضر این تیونر آلمانی برای آخرین پروژه کاری خود نام «Gemballa GTP 720» را انتخاب کرده که این بار بر روی آن یک پیشرانه 720 اسب بخاری (530 کیلووات) را نصب کرده که شتاب صفر تا صد خودرو را به طور چشمگیری کاهش داده و به کمتر از 3.2 ثانیه رسانده است و به ترتیب شتاب 0 تا 200 و 0 تا 300 این خودروی اصیل آلمانی را هم به 9.7 و 26.4 ثانیه رسانده تا در نهایت به حداکثر سرعت 339 کیلومتر بر ساعتی دست پیدا کند.

این عملکرد استثنایی پیشرانه نه تنها قدرت بسیار بالایی را در اختیار راننده قرار می‌دهد، بلکه باعث ثبت رکورد تازه‌ای هم در میان تمامی پورشه‌های پانامر تست شده در پیست ساچس رینگ (Sachsring) با زمان 37 دقیقه و 8 صدم ثانیه‌ای شده است.

در قسمت طراحی اتومبیل هم گمبالا با نقاشی ترکیبی سفید و آبی بدنه ردپایی از خود به جا گذاشته که موجب خاص‌تر شدن این خودرو و جلب توجه بیشتر به آن در کنار رینگ‌های پنج پره‌ای سفید رنگ ست شده با رنگ بدنه شده است.(خودروبانک)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها