jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۶۷۶۶۳   ۱۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۴

تورنمنت بین‌المللی تکواندوی امارات – فجیره

تکواندوکاران 3 مدال رنگارنگ کسب کردند

در نخستین روز از تورنمنت بین المللی امارات (G1) یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز حاصل تلاش هوگوپوشان تیم ملی ایران بود.

تکواندوکاران 3 مدال رنگارنگ کسب کردند

فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم برای رسیدن به فینال این رقابتها، پس از استراحت در دور اول برابر محمد فیض از افغانستان، باخروم خلف از تاجیکستان و بن صلاح از بلژیک قرار گرفت و به ترتیب با نتایج 12 بر یک، 16 بر صفر و 8 بر 4 به برتری دست یافت.

قهرمان بازی های آسیایی اینچئون در دیدار فینال 3 بر صفر مقابل «سی محمد کتبی» از بلژیک به برتری رسید تا اولین مدال طلای خود در سال 2015 را کسب کند. در همین وزن ابولفضل یعقوبی با قبول شکست مقابل «سی محمد کتبی» به مدال برنز بسنده کرد.

در وزن 80- کیلو گرم عبدالهی برای رسیدن به مرحله فینال، ابتدا نبیل تلال از اردن را 15 بر 7 برد، سپس لووست از نروژ را 8 بر 3 شکست داد و در ادامه و در مرحله نیمه نهایی ریچارد اوریمان دیگر نماینده نروژ را 11 بر 10 از پیش رو برداشت. در دیدار نهایی عبدالهی مقابل ارون کوک قرار گرفت اما با قبول شکست مقابل قهرمان اروپا به نایب قهرمانی رسید تا 6 امتیاز جهت کسب سهمیه المیک اندوخته باشد.

امروز و در دومین روز این رقابتها، هادی مستعان، علیرضا نصرآزادانی و مسعود حجی زواره نمایندگان ایران بر روی شیاپ چانگ خواهند رفت.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها