jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۴۷۴   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۵

جام جم ورزشی: رییس سازمان لیگ گفت: بازنگشتن مهرداد پولادی از جام ملت های آسیا در استرالیا به کشور تخلف او را محرز کرد.

تاج: بازنگشتن پولادی تخلفش را محرز کرد

«مهدی تاج» صبح امروز (چهارشنبه) در یک برنامه رادیویی در مورد بازنگشتن پولادی به کشور اظهارداشت: از همان ابتدا درباره بازی کردن بازیکنان سرباز در تیم ملی دو عقیده مختلف وجود داشت، برخی معتقد بودند نباید از افراد متخلف در تیم ملی استفاده شود برخی نیز اعتقاد داشتند باید تمامی ظرفیت ها برای موفقیت تیم ملی به کار گرفته شود.
رییس سازمان لیگ ادامه داد: در نهایت زمانی که وزیر ورزش و جوانان از تمرین تیم ملی بازدید داشت سرمربی تیم از وی درخواست کرد تا مساعدت های لازم برای حضور این بازیکنان در تیم ملی صورت بگیرد در نهایت وزیر ورزش نامه ای را در این زمینه به ستاد کل نیروهای مسلح نوشت و ستاد کل نیز کمک کرد تا چهار بازیکن سرباز بتوانند در تیم ملی حضور یابند و از این تعداد سروش رفیعی و پولادی به تیم ملی دعوت شدند.
تاج افزود: بازنگشتن پولادی با توجه به مساعدت و کمک هایی که از سوی ستاد کل نیروهای مسلح شد،تخلف او را محرز کرد.
مهرداد پولادی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که مشمول خدمت سربازی است و در الشحانیه قطر توپ می زند، با کاروان تیم ملی از استرالیا به تهران بازنگشت و مستقیم به قطر رفت.
پولادی از جمله بازیکنانی است که کارت معافیت از خدمت وی به دلیل ابهام در معافیت اش از سوی سازمان نظام وظیفه باطل شده است اما او بلافاصله با تیم الشحانیه قطر قرارداد بست و به دوحه رفت.
پولادی در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا دو تیم ملی ایران و عراق با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و تیم ملی ایران ده نفره دیدار را ادامه داد که در پایان در ضربات پنالتی مغلوب عراق شد .
با حذف تیم ملی از جام ملت های آسیا علاوه بر پولادی، اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد نیز همراه کاروان تیم ملی به کشور بازنگشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها